Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Konsultacje społeczne - Archiwalne

PDFSprawozdanie.pdf (586,74KB)
 

Starosta Krapkowicki, zgodnie z Uchwałą Nr XLII/229/2010 Rady Powiatu Krapkowickiego z dnia 03 listopada 2010 roku w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji, podaje do publicznej wiadomości ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektów prawa miejscowego – uchwały Rady Powiatu Krapkowickiego.

Przedmiotem Konsultacji jest Projekt Rocznego Programu Współpracy Powiatu Krapkowickiego z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na rok 2015. 

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z Projektem na stronie www.powiatkrapkowicki.pl i przedstawienia swoich opinii, wniosków, uwag i propozycji podczas konsultacji.

Konsultacje odbędą się w formie otwartego spotkania w dniu 16 października 2014 r. o godz. 17.00 w Starostwie Powiatowym w Krapkowicach, ul. Kilińskiego 1 (sala nr 100, I piętro).

Projekt Rocznego Programu Współpracy Powiatu Krapkowickiego 2015

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PDFprotokoł z konsultacji.pdf (202,64KB)

OGŁOSZENIE O KONSULTACJACH

 

Starosta Krapkowicki, zgodnie z Uchwałą Nr XLII/229/2010 Rady Powiatu Krapkowickiego z dnia 03 listopada 2010 roku w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji, podaje do publicznej wiadomości ogłoszenie
o konsultacjach społecznych projektów prawa miejscowego – uchwały Rady Powiatu Krapkowickiego.

 

Przedmiotem Konsultacji jest Projekt Rocznego Programu Współpracy Powiatu Krapkowickiego
z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na rok 2014.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych
do zapoznania się z Projektami i przedstawienia swoich opinii, wniosków, uwag i propozycji.

Konsultacje odbędą się w formie otwartego spotkania w dniu 13 listopada 2013 r. o godz. 17.00
w Starostwie Powiatowym w Krapkowicach, ul. Kilińskiego 1 (sala nr 100, I piętro).

Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Przemysław Ujma
Data wytworzenia: 12.11.2013

 

 

 

 

Starosta Krapkowicki

ogłasza konsultacje społeczne warunków i trybu finansowania zadań własnych Powiatu Krapkowickiego

w zakresie sprzyjania rozwoju sportu

w świetle ustawy o sporcie (Dz. U. Nr 127, poz. 857 ze zm.)

Konsultacje odbędą się w formie otwartego spotkania z zainteresowanymi tą tematyką. Spotkanie odbędzie się 31 maja 2012 r. o godz. 18 w Starostwie Powiatowym w Krapkowicach, ul. Kilińskiego 1 (sala nr 100, I piętro). Zapraszamy osoby zaangażowanie w działalność sportową, organizacje pozarządowe, instytucje oraz wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z projektem i przedstawienia swoich opinii, wniosków, uwag i propozycji. Uchwała w sprawie określenia warunków i trybu finansowania  zadań własnych Powiatu Krapkowickiego  w zakresie sprzyjania rozwoju będzie przedmiotem obraz najbliższej Sesji Rady Powiatu Krapkowickiego.

Starosta Krapkowicki

Maciej Sonik

 

PDFPROJEKT UCHWAŁY Rady Powiatu Krapkowickiego z dnia 16.03.2012 ws. określenia warunków i trybu finansowania zadań własnych Powiatu Krapkowickiego w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu.pdf (176,03KB)

PDFZałącznik do PROJEKTU UCHWAŁY Rady Powiatu Krapkowickiego z dnia 16.03.2012 ws. określenia warunków i trybu finansowania zadań własnych Powiatu Krapkowickiego w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu.pdf (289,16KB)
 

Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Krapkowicach
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Monika Madej
Data wytworzenia: 16.03.2012