Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Ogłoszenie przewodniczącego Rady Powiatu o Stanie Powiatu Krapkowickiego za 2019 rok

Ogłoszenie przewodniczącego Rady Powiatu o Stanie Powiatu Krapkowickiego za 2019 rok

Szanowni Mieszkańcy.

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 9 czerwca 2020 roku o godz. 13.00 odbędzie się XIV posiedzenie Rady Powiatu Krapkowickiego prowadzone w sposób zdalny, na którym zostanie przedstawiony Raport o Stanie Powiatu Krapkowickiego za 2019 r.- debata radnych i mieszkańców.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie składa do przewodniczącego rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 150 osób. Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym sesję. Wzór zgłoszenia stanowi załącznik do tej informacji.

Serdecznie zapraszam mieszkańców powiatu do wzięcia udziału w sesji.

Z uwagi na zdalny tryb procedowania sesji, dyskusja nad Raportem o stanie powiatu odbędzie się również w trybie zdalnym za pośrednictwem oprogramowania do telekonferencji „Zoom”. Osobom chcącym wziąć udział w dyskusji – po spełnieniu pozostałych wymogów określonych w ustawie – zostaną udostępnione dane niezbędne do połączenia. W tym celu wymagane jest posiadanie komputera, tabletu lub telefonu z wbudowanym mikrofonem i głośnikiem (opcjonalnie z kamerą) i dostępem do internetu.

DOCXLISTA OSÓB POPIERAJACYCH.docx (15,68KB)
DOCPISMO PRZEWODNIE.doc (26,00KB)
PDFRaport o stanie Powiatu Krapkowickiego za rok 2019 (v4).pdf (2,90MB)